Začátek naší cesty

V roce 2020 jsme hledali způsob, jak svalům, pokožce a tělu pomoct. Vyzkoušeli jsme desítky běžných konopných mastí, ovšem žádná nás nenadchla. Schválně, jak to máte vy? Spokojíte se s něčím, když víte, že by to šlo udělat líp? A co teprve když jde o vaše zdraví?

My ne. Proto jsme vyvinuli konopné masti podle vlastního receptu, které využívají celý léčivý potenciál konopí.

Naše filozofie a poslání

Milujeme přírodu, a proto používáme co nejšetrnější metody při pěstování. Zakládáme si na vysoké kvalitě výrobků, kterou neustále zvyšujeme. Nekopírujeme od ostatních výrobní postupy, ale objevujeme svoje vlastní. 

Chceme pozvednout jméno konopí, které začernili ostatní výrobci prostřednictvím polotovarů a ukázat světu, že konopí vyléčí každý problém. Společně s vám můžeme tento nelehký úkol splnit. Děkujeme.

Odkud bereme konopí?

Konopí si sami pěstujeme, sušíme a dále zpracováváme podle našich tajných receptů. Nepoužíváme žádná průmyslová hnojiva, pesticidy a nedej bože růstové hormony na větší výnosy květů.

Protože se některé přírodní hnojiva pouze tváří jako přírodní a přitom obsahují těžké kovy, rozhodli jsme se, že si budeme vyrábět naše vlastní. O provzdušnění půdy se starají pracovité žížaly.

Konopný květ

Za vším hledej jenom přírodu

Vždycky vsázíme jen a pouze na přírodu. Moc dobře totiž víme, že příroda umí zázraky a její léčívá síla je nekonečná. Jakmile vyzkoušíte cokoliv, co děláme, sami hned poznáte ten rozdíl. Nepřeháníme. Všichni naši zákazníci jsou toho živým důkazem. Recenze najdete zde.

Tajemství pH půdy

Pokud zajistíte správné pH jaké rostlina vyžaduje, šance na nemoci klesnou k nule. Při správném pH rostlina využívá s největší účinností živiny v půdě. 

#Největší sklizeň přichází z vyprahlé půdy – Steve Jobs

#Největší sklizeň přichází z vyprahlé půdy
Steve Jobs